قالب وردپرس درنا توس
Home / Apple Watch / Meridio kožené Apple hodinky kapely – Superphens Tech Blog

Meridio kožené Apple hodinky kapely – Superphens Tech BlogMeridio z Itálie je jedním z nejvýznamnějších výrobců pásu Apple Watch v komunitě. Díky sponzorovi společnosti Meridio se dnes několik recenzovaných kapel Apple Watch, pokud jsem testoval poslední měsíce během svých služebních cest.

  LRG_DSC09701

Než zkontrolujete celou recenzi, prohlédněte si obchodní značku Meridio a zjistěte tuto značku na svých pásech Apple Watch:

Meridio kožené Apple Watch straps uváděné v této recenzi:

Heritage

Vynikající kvalita a krásný tradiční vzhled: Forest Black je skutečně viditelná. S odolným vinobraní a chladným, měkkým a přirozeným vzhledem prvního dne je tento vysoce kvalitní kožený opasek skvělou komplimentou pro Apple Watch a přidáváte do chladné technologie nějaký třídní a vintage duch.

  LRG_DSC09722

Forest Black Heritage Strap je ten, který jsem přinesl na můj poslední služební cestu. Má velmi čistý, minimalistický vzhled, bez toho, aby se hodně švů prováděl na skutečné telecí kůži s velmi měkkou strukturou v přírodě. Takže není nutné ho opotřebovávat, abyste se postarali o zápěstí.

  meridio 3

Jak bylo řečeno, deformovalo se poměrně rychle, jak jsem někdy používal, a nemohl jsem se vrátit nikam jinam, abych získal lepší fotografie. Dobré je, že popruh je díky své povaze velmi pohodlný.

  LRG_DSC09709

Další dobrá věc je, podivně řečeno, že se potřu docela hodně, když jsem za teplého počasí cestovala kolem jihoasijských zemí. Překvapivě to bylo naprosto dobré pro pot, kde nějaká jiná skupina, kterou jsem použila, byla zbarvená a smradla na zápěstí, ale to ne. Ještě 99 dolarů za kožený náramek Apple Watch je stále na prémiové stránce, ale nezapomeňte získat kvalitní stuhu zde.

Nappa

  LRG_DSC09687

Klasický tenký luxusní Apple Watch pás s výjimečným komfortem a dobrou cenou. Krásná hnědá struktura nappy dává tomuto modelu jedinečný pocit a současně velmi stylový vzhled; Dobrý kompliment vašeho oblíbeného hodinky.

  LRG_DSC09703

Vyrobeno z pravé italské kůže nappy, Meridio Nappa má klasičtější vzhled pro Apple Watch Strap, což z něj dělá skvělou alternativu k klasické sponě Apple. Nejen, že má podobný typ tradičních nehtů a podšívky, ale také velmi měkký dotek na kvalitní kůži, kterou nejvíce cením.

  LRG_DSC09705

Přestože tento popruh Nappa je o něco levnější než dědictví, vyhovuje mým osobním preferencím a vybavením díky struktuře nappy, kterou má. Nejen proto, že barvy kaštanu, které jsem získal pro hodnocení, vypadají neuvěřitelně v souladu s tímto typem kůže, ale také dává úplný význam lidem, jako jsem já, abych si to vybrali, většinu času jsem v obchodě nebo v inteligentním neformálním oblečení.

  LRG_DSC09723 Co si myslíte o Meridio Apple Watch straps a jejich další příslušenství podle vašich zkušeností? Informujte mě v níže uvedených komentářích a pokud se vám zde líbí obsah, nezapomeňte se přihlásit k odběru blogu, následujte nás na Instagramu a zvažte, zda je kazeta za pouhých $ 1 za měsíc pro podporu budoucího obsahu.


Source link