قالب وردپرس درنا توس
Home / Apple Watch / Závodní výlety s koženým pouzdrem SENA iPhone X, Apple Watch páska a hodinky Travel Case – Superphen's Tech Blog

Závodní výlety s koženým pouzdrem SENA iPhone X, Apple Watch páska a hodinky Travel Case – Superphen's Tech Blog



V roce 2014 jsem si u svého iPhone 5S vzal kožený šátek ze společnosti SENA, který sloužil mnoha účelům, aby telefonu poskytoval profesionální, prémiový, minimalistický outfit, stejně jako funkčnost toho, aby mohl zapadnout do párů kreditních / debetních karet, v pohybu.

Před pár lety jsem si vybral kožený pouzdro SENA pro iPad Air 2. Hledal jsem několik alternativ a vybral jsem SENU za jeho kvalitu

 Sena new 04

Před pár měsíci Obdržel jsem koženou peněženku od firmy SENA za svůj zbrusu nový iPhone X (v současné době). Tyto dva se ukázaly jako moje cestovní zařízení okamžitě, když jsem potřeboval iPad, aby načrtl grafy a vývojové diagramy. Díky opětovnému sponzorovi společnosti SENA jsem dokázal přidat do svého cestovního vybavení a nastavení ještě další pěkné doplňky.

 4AA702A3-F2AC-47F7-9D79-C0D00DB27038

Produkty v tomto přehledu:

Impressions

Racer Strip Design by Racer Snap On Case je inspirován interiérem roadsteru. Zvýšený povrch, a to i přesto, že se případ stává méně štíhlým než jiní závodníci, dovoluje prsty přirozeně zapadnout do kolejí v jeho krásně šitém designu trapunto.

 Sena new 07

Kožené pouzdro ve stylu Racer má velkolepou kvalitu, pokud jde o použití pravého koženého materiálu, který má pohodlný dotek na opasek. V mém ruce se vlepí díky zvýšenému povrchu a jemnému dotyku kolem okrajů a rohů.

Futuristický a více maskulinní design činí z iPhonu případ velmi stylový doplněk jak k oblečení, tak ik oblečení, které se hodí k mému dalšímu vybavení a příslušenství, jako je vonná vůně Atelier Cologne s koženým pouzdrem a nejnovějším Smythonovým štíhlým krytem.

 B10194F6-C3FC-4E97-9A7B-A5791D08598C

Druhou hlavní cestovní kanceláří je kožené cestovní pouzdro Apple Watch, které je doslova vysoce pojistným stojanem s tenkým a nízkým profilem, jako estetickou výzdobu na pracovišti nebo noční stolek na nočním stolku. [19659002]

Evropský kožený kryt má magnetický kryt, který pomáhá zajistit poměrně drahý magnetický kabel Apple Watch. To dělá případ vynikající cestovní razítko se mnou, že jak vypadá a funguje dobře a profesionálně, přestože to není nejkompaktnější možnost, jakou jsem kdy měl.

V neposlední řadě, což je můj nejoblíbenější ze šarže, je Heritage Leather Apple Watch Band. To se ukazuje jako nejlepší kapela Apple Watch, kterou jsem si vybral, bez ohledu na příležitosti a oblečení, pro svou nejvyšší kvalitu ve všech částech pádu kožené kapely, kartáčované hotové kovové přezky a adaptéry, stejně jako kožená podšívka a tradiční švy.

Poté, co jsem strávil asi tři měsíce na mém počtu služebních cest, kožená páska vzrostla velmi dobře a je bohatší na texturu a barevnou hloubku v průběhu času s kapelou Apple Classic Buckle, zatímco Band zachovává svůj fyzický stav s dobrou silou.

Rád bych řekl, že toto je nejlepší 70 dolarů, které můžete použít na prémiové kožené stuze Apple Watch, pokud jde o všechny kožené kapely, které jsem osobně použil a uvažoval. Klasická a vintage estetika vás jistě udělá komplimentem v této módní volbě.

Co si myslíte o Sena's leather equipment? Informujte mě v komentářích.

Pokud se vám zde líbí obsah, přihlaste se k odběru blogu, následujte nás na Instagramu a zvažte, zda se jedná o kazetu za méně než 1 dolar za měsíc, abyste podpořili budoucí obsah.


Source link