قالب وردپرس درنا توس
Home / Apple Watch / Meridio Leather Apple pulksteņu joslas – Superphens Tech Blog

Meridio Leather Apple pulksteņu joslas – Superphens Tech BlogParādījies vairāki Instagram ietekmētāji, Meridio no Itālijas ir viens no ievērojamākajiem Apple Watch siksnas ražotājiem šajā sabiedrībā. Pateicoties Meridio sponsoram, šodien mēs pārskata dažas savas Apple Watch joslas, cik esmu pārbaudījusi pēdējos pāris mēnešus manos komandējumos.

  LRG_DSC09701

Pirms pārskata visu pārskatu, iepazīstieties ar Meridio komerciālo videoklipu, lai iepazītos ar šo preču zīmi savās Apple pulksteņu siksnās:

Meridio Leather Apple pulksteņu siksnas ir iekļautas šajā pārskatā:

Mantojums

Augstākā kvalitāte un skaists tradicionālais izskats: Forest Black ir patiešām redze. Ar augstas kvalitātes vintage dizainu un vēsu, mīkstu, dabisku pirmās dienas sajūtu, šis augstas kvalitātes ādas jostas ir lielisks kompozīcija Apple Watch, un jūs pievienojat kādu klases un vintage garu, lai atdzist tehnoloģijas.

  LRG_DSC09722

Meža melnais mantojuma siksna ir tā, ko es ievedu savā pēdējā komandējumā. Tas ir ļoti tīrs, minimālisms vintage izskatu bez daudz šuvju darbu, kas veikts reālā teļš ādas ar ļoti mīksta struktūra, kas no kastes. Tāpēc nav nepieciešams to valkāt, lai rūpētos par plaukstas locītavu.

  meridio 3

Kā jau minēts, tas deformējas diezgan ātri, jo dažkārt es to lietoju, un es nevarēju to atgriezties kaut kur tuvu jaunam režīmam, lai labāk fotografētu. Laba lieta ir tāda, ka siksna ir ļoti ērta, pateicoties tās dabai.

  LRG_DSC09709

Vēl kāda laba lieta, pēc savdabīgām runām, es ļoti daudz plosījos, kad karstu laika apstākļu dēļ ceļoju pa Dienvidāzijas valstīm. Pārsteidzoši, tas bija diezgan labs, lai sviedri, kur jebkura cita grupa, kuru es izmantoju, tika iekrāsota un smirdēja uz rokas, bet tas tā nebija. Still, Apple Watch sarkanās ādas aproces 99 dolāri joprojām ir augstākās klases lapās, taču šeit noteikti iegūstiet kvalitātes lenti.

Nappa

  LRG_DSC09687

Klasiskā lētu luksusa Apple Watch grupa ar izcilu komfortu un labu cenu raksturu. Skaista brūnā napas tekstūra nodrošina šo modeli unikālu izskatu un tajā pašā laikā ļoti stilīgu izskatu; labs kompliments jūsu mīļākie skatīties.

  LRG_DSC09703

Izgatavots no īstas itāļu nappa ādas, Meridio Nappa ir vairāk klasisks izskats Apple pulksteņrādītājam, padarot to par lielisku alternatīvu Apple klasiskajai sprādzei. Ne tikai tas, ka tam ir līdzīgs tradicionālā nagu un oderējuma tips, bet arī ļoti mīksts pieskāriens kvalitatīvajai ādai, ko es visnoderīgāk novērtēju.

  LRG_DSC09705

Lai gan šī Nappa siksna ir nedaudz zemāka par mantojuma cenu, tā atbilst manai personiskajām vēlmēm un apģērbam labāk, pateicoties napas tekstūrai. Ne tikai tādēļ, ka kvalitātes statuss, ko es saņēmu par reitinga vienību, izskatās neticami saskaņā ar šo ādas tipu, tas arī dod pilnīgu nozīmi tādiem cilvēkiem kā man, lai to izvēlētos, mēs lielākoties esam biznesa vai gudri ikdienas apģērbs.

  LRG_DSC09723 Ko jūs domājat par Meridio Apple pulksteņu siksnām un citiem piederumiem savā pieredzē? Paziņojiet mani zemāk esošajām atsauksmēm un, ja jums patīk saturs šeit, pārliecinieties, ka abonējat emuāru, sekojiet mums Instagram programmā un uzskatāt, ka tā ir tikai 1 ASV dolārs mēnesī, lai atbalstītu nākamo saturu.


Source link