قالب وردپرس درنا توس
Home / Apple Watch / Pārnēsāšanas ekskursijas ar SENA Ādas iPhone X lietu, Apple pulksteņu lentes un pulksteņu ceļojumu lietas – Superphen's Tech Blog

Pārnēsāšanas ekskursijas ar SENA Ādas iPhone X lietu, Apple pulksteņu lentes un pulksteņu ceļojumu lietas – Superphen's Tech BlogTagad, 2014. gadā, ar savu iPhone 5S es dabūju SENA ādas lakatu, kas kalpoja daudziem mērķiem, lai sniegtu tālruni profesionālu, prestižu un minimālistisku apģērbu, kā arī funkcionalitāti, kas ļauj piesaistīt kredītkaršu / debetkaršu pārus, lai es varētu uzņemties tikai kustībā.

Pirms dažiem gadiem es izvēlējos SENA ādas apvalku iPad Air 2. Es meklēju dažas alternatīvas, un es izvēlējos SENA par tās kvalitāti

 Sena new 04

Pirms dažiem mēnešiem Es saņēmu ādas somiņu no SENA par manu pavisam jaunu iPhone X (šobrīd). Šie divi izrādījās mans ceļojumu aprīkojums nekavējoties, kad man vajadzēja manu iPad, lai uzzīmētu diagrammas un blokshēmas. Pateicoties SENA dāsnajam sponsoram, atkal man bija iespēja pievienot vairāk jauku aksesuāru manai ceļojumu aprīkojumam un uzstādīšanai.

 4AA702A3-F2AC-47F7-9D79-C0D00DB27038

Produkti šajā pārskatā:

Iespaidi

Racer Strip Design by Racer Snap On Case ir iedvesmots no Roadster interjera. Pacelta virsma, neraugoties uz faktu, ka tā kļūst mazāk sliktāka nekā citi konkurenti, ļauj pirkstiem dabiski iekļauties dziesmās tās labi izšūto trapunto dizainā.

 Senais jaunais 07

Racer stila ādas futrālis ar izcilu kvalitāti, ja runa ir par īstas ādas materiāla izmantošanu, kas ērti pieskaras jostai. Tā ir iestrēdzis manā rokā, pateicoties paaugstinātajai virsmai un maigu pieskārienu malām un stūriem.

Futūristiskais un vīrišķais dizains padara iPhone lietu par ļoti stilīgu papildinājumu gan savam apģērbam, gan ceļojuma izkārtojumam, kas atbilst manam citam aprīkojumam un piederumiem, piemēram, Atelier Cologne smaržas ar ādas apvalku un jaunāko Smython vājo vāku.

 B10194F6-C3FC-4E97-9A7B-A5791D08598C

Otrs lielākais tūrisma uzņēmums ir Apple Pulksteņu apģērbs, kas ir burtiski ļoti pievilcīgs uzlādes statīvs ar platu un zemu profilu lielgabala metāla akcentu, kā estētisko apdari darba vietā vai naktsgaldiņā naktsgaldiņā. [19659002]

Eiropas apvalka ādas apvalkā ir magnētiskais aizseguma vāks, kas palīdz nodrošināt diezgan dārgu Apple Watch magnētisko kabeli. Tas padara šo lietu par lielisku ceļojumu zīmogu ar mani, kas gan izskatās un darbojas labi un profesionāli, neskatoties uz to, ka tas nav kompakts risinājums, kāds man bija kādreiz bijis.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, kas ir mans top iemīļotais no partijas, ir Heritage Leather Apple Watch Band. Tas izrādījās labākais Apple Watch joslā, neatkarīgi no gadījumiem un tērpiem esmu izvēlējies visaugstāko kvalitāti visās ubagonu ādas siksnu daļās, metinātas metāla sprādzes un adapterus, kā arī ādas apdari un tradicionālos stiepšanas stilus.

Pēc apmēram trīs mēnešu pavadīšanas manā biznesa braucienu skaitā ādas josla ir kļuvusi ļoti laba un bagātāka tekstūru un krāsu dziļumu laika gaitā ar Apple Classic Buckle joslu, kamēr josla saglabā savu fiziskais stāvoklis ar labu izturību.

Es gribētu teikt, ka tas ir labākais 70 ASV dolāru apmērā, ko varat izmantot par augstākās kvalitātes ādas Apple Watch lentu, ciktāl tas attiecas uz visām ādas lentēm, kuras es personīgi izmantoju un izteicu. Klasiskā un vintage estētika noteikti papildinās jūs ar šo modes izvēli.

Ko jūs domājat par Sena ādas aprīkojumu? Paziņojiet man komentāros.

Ja jums patīk saturs šeit, lūdzu, abonējiet emuāru, sekojiet mums Instagram, un apsveriet iespēju būt par kārtridžu tik maziem kā 1 ASV dolārs mēnesī, lai atbalstītu nākamo saturu.


Source link