قالب وردپرس درنا توس
Home / Apple Watch / "Meridio Leather" "Apple" laikrodžių juostos – "Superphens" technikos tinklaraštis

"Meridio Leather" "Apple" laikrodžių juostos – "Superphens" technikos tinklaraštis"Meridio" iš Italijos atstovaujama daugelio "Instagram" įtakų, yra vienas iš žymiausių bendrovės "Apple Watch" diržų gamintojų. Dėkojame "Meridio" rėmėjui, šiandien peržiūrėjome keletą "Apple Watch" juostų, nes per savo verslo keliones aš išbandžiau pastaruosius porą mėnesių.

  LRG_DSC09701

Prieš peržiūrėję visą apžvalgą, apsilankykite "Meridio" komerciniame vaizdo įraše, kad susipažintumėte su šiuo ženklu savo "Apple" laikrodžių dirželiuose:

"Meridio Leather" "laikrodžių dirželiai, rodomi šioje apžvalgoje:

paveldas

Aukštos kokybės ir gražus tradicinis išvaizda: "Forest Black" yra tikrai akyse pamatyti. Šis rafinuotas vintage dizainas ir kietas, minkštas, natūralus 1 dienos dvelksmas yra aukštos kokybės odinis diržas – puikus "Apple Watch" komplimentas, o vėlyvoms technologijoms pridedate klasę ir vintage dvasios.

  LRG_DSC09722

"Miško juodojo paveldo juosta" yra tas, kurį įvedžiau paskutinėje savo verslo kelionėje. Jis turi labai švarų, minimalistinį derliaus atvaizdą be daug siūlės, pagamintos iš tikrosios veršingos odos su labai minkšta tekstūra iš dėžutės. Taigi nereikia nešioti jo, kad rūpintis savo riešo.

  meridijus 3

Kaip sakiau, jis deformavo gana greitai, kaip aš kartais naudoju, ir aš negalėjau sugrąžinti į bet kurią naują režimą geresnei fotografijai. Geras dalykas yra tas, kad dirželis labai patogus dėvėti dėl jo prigimties.

  LRG_DSC09709

Kalbant kitaip, kvailai sakant, aš labai padauju, kai karštu oru keliauja aplink Pietų Azijos šalis. Keista, kad prakaitui buvo gana gera, kai bet kuri kita grupė, kurią aš naudoju, buvo dažyta ir sudaužyta ant riešo, bet tai nebuvo. Vis dėlto, "Apple Watch" odinis apyrankė 99 dolerių vis dar yra aukščiausios klasės puslapyje, tačiau būtinai turėkite kokybišką juostelę.

Nappa

  LRG_DSC09687

Klasikinė prabangia "Apple Watch" grupė su išskirtiniu komfortu ir geros kainos charakteristika. Graži ruda nappa tekstūra suteikia šį modelį unikalų jausmą ir tuo pačiu labai stilingą išvaizdą; geras komplimentas savo mėgstamą laikrodį.

  LRG_DSC09703

"Meridio Nappa" pagamintas iš tikros itališkos Nappa odos, labiau klasikinis "Apple" laikrodžio dirželis, todėl tai puiki alternatyva "Apple" klasikinei sagčiai. Ne tik tai, kad ji turi panašaus tipo tradicinį nagą ir pamušalą, bet ir labai minkštai paliečia kokybišką odą, kurią vertinu daugiausia.

  LRG_DSC09705

Nors šis Nappa diržas yra šiek tiek mažesnis nei paveldėjimo kaina, jis atitinka mano asmenines nuostatas ir aprangą geriau, nes ji turi napos tekstūrą. Ne tik todėl, kad kaštainių spalvos, kurias aš gavo už reitingų vienetą, atrodo neįtikėtinas pagal šio tipo odą, bet ir žmonėms, kaip aš manau, tai išmintingai pasirinkti, mes daugiausiai dirbame verslo ar protingo atsitiktinio aprangos metu.

  LRG_DSC09723 Ką manote apie "Meridio Apple" laikrodžių dirželius ir kitus jų priedus, kuriuos galite patirti? Informuokite mane toliau pateiktose pastabose ir, jei jums patinka turinys, būtinai užsiprenumeruokite tinklaraštį, eikite į Instagram ir įsitikinkite, kad esate kasetė už maždaug 1 USD per mėnesį, kad palaikytumėte būsimą turinį.


Source link