قالب وردپرس درنا توس
Home / Apple Watch / Pavarų pervežimas su "SENA Leather" "iPhone" "X" dėkle, "Apple Watch" juostos ir laikrodžio kelionių dėkle – "Superphen's Tech Blog"

Pavarų pervežimas su "SENA Leather" "iPhone" "X" dėkle, "Apple Watch" juostos ir laikrodžio kelionių dėkle – "Superphen's Tech Blog"2014 m. Su savo "iPhone 5S" aš paėmė iš SENA odinę šaliką, kuri tarnavo daugeliui tikslų, kad suteiktų telefonui profesionalų, aukščiausios kokybės, minimalistinį aprangą, taip pat funkcionalumą, kurį galėjau pritraukti į porines kredito / debeto korteles, kad galėčiau priimti tik kelyje.

Prieš keletą metų aš pasirinku "SENA" odos rankovę "iPad Air 2". Radau keletą alternatyvų ir pasirinkau SENA už jo kokybę

 Senoji nauja 04

Prieš keletą mėnesių Aš gavau "SENA" odos piniginę mano visiškai naujam "iPhone X" (šiuo metu). Šie du pasirodė esąs mano kelionių įranga iš karto, kai man reikėjo savo iPad, kad būtų galima piešti diagramas ir srautų diagramas. Dėkojame "SENA" turtingam rėmėjui, kad galėjau pridėti keletą gražesnių mano kelionių įrangos ir įrenginių priedų. [196459002]  4AA702A3-F2AC-47F7-9D79-C0D00DB27038

"Snap On Case" įkvėpė "Roadster" interjeras. Padidintas paviršius, nepaisant to, kad korpusas tampa mažiau plonesnis nei kiti konkurentai, leidžia pirštais natūraliai priglundyti prie trasų, gražiai įsiūto trapunto dizaino.

 Senas naujas 07

"Racer" stiliaus odinis dėklas turi įspūdingą kokybę, kai naudojama tikra odos medžiaga, kuri patogiai liečia diržą. Tai įstrigo rankoje dėka pakelto paviršiaus ir minkštuoju lietimu aplink kraštus ir kampus.

Futuristinis ir vyriškesnis dizainas daro iPhone stilingą papildymą tiek savo aprangai, tiek kelionių išdėstymui, kuris tinka mano kitai įrangai ir priedams, tokiems kaip Atelier Cologne aromatas su odiniu dėklu ir naujausiu "Smython" lieso viršelio.

 B10194F6-C3FC-4E97-9A7B-A5791D08598C

Antroji pagrindinė kelionių kompanija yra "Apple Watch Leather Travel Case", kuri tiesiog yra labai aukšto įkrovimo stovas su plonu ir žemo profilio ginklų akcentu, puikiai veikia kaip estetinį apdailą darbo vietoje arba naktinėje stalvirštyje. [19659002]

Europos danties odos dangtelyje yra magnetinis dangtelis, padedantis apsaugoti gana brangus "Apple Watch" magnetinio kabelio. Dėl to man atrodo puikus kelionės ženklas, kuris atrodo ir veikia gerai ir profesionaliai, nepaisant to, kad tai nėra pats kompaktiškas variantas, kurį kada nors turėjo.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, kuris yra mano mėgstamiausias iš partijos, yra Apple Watch Band "Heritage". Tai pasirodė esanti geriausia "Apple Watch" grupė, kuri, neatsižvelgiant į progomis ir komplektus, pasirinko aukščiausią kokybę visose odos juostos dalyse, apipjaustytuose metalo sagtyse ir adapteriuose, taip pat odos pamušalu ir tradiciniais siūlais.

Išleidęs maždaug tris mėnesius į savo verslo kelionių skaičių, "leather band" išaugo labai gerai, o "Textile" ir spalvos gylis laikui bėgant praturtėja "Apple Classic Buckle" grupe, o "Band" išsaugo savo fizinė būklė su gera jėga.

Norėčiau pasakyti, kad tai geriausias 70 JAV dolerių, kurį galite naudoti aukščiausios kokybės odos "Apple Watch" juostele, kiek visomis odinėmis juostomis aš asmeniškai naudoju ir vertinu. Klasikinė ir senovinė estetika neabejotinai suteiks jums komplimentą dėl šio madingo pasirinkimo.

Ką manote apie Sena odos įrangą? Pranešti man komentarus.

Jei jums patinka turinys čia, užsiprenumeruokite tinklaraštį, eikite į Instagram ir įsitikinkite, kad esate kasetė už maždaug 1 USD per mėnesį, kad palaikytumėte būsimą turinį.


Source link