قالب وردپرس درنا توس
Home / Mac / UH3234 Üzerinden Güç Geçişli USB-C Multiport Dok – İnceleme

UH3234 Üzerinden Güç Geçişli USB-C Multiport Dok – İncelemeUH3234 Güç Geçişli USB-C Çok Noktalı Bağlantı Noktası
ATEN
$ 175 ABD

ATEN UH3234 güç kaynağı olan bir USB-C çoklu bağlantı birimidir. Yuvada USB 3.1 A, HDMI, DisplayPort, VGA, Ethernet, SD ve MicroSD bağlantı noktaları, ses ve USB-C'li geçiş güç bağlantı noktası bulunur. Kama biçimindedir ve alüminyumdan gelir.

Ambalaj temiz ve iyi tasarlanmış. Kutuda yuva ve talimatlar bulunur. Çoğu göbek ve iskelede olduğu gibi, kurulum için çok az veya hiç gerek yoktur. Dock'u boş bir USB-C portuna bağlayın ve harici cihazlara bağlanmaya başlayın. Önce bir Windows PC'nin bir sürücü kurması gerekir, ancak dock'un tanınması için Windows 10 birkaç saniye sürdü. Rıhtım, dizüstü bilgisayarı kaldırmak için tasarlandı. Bu, kapıların arkadan kolayca erişilebilmesini ve yükseltilmiş bir klavye verilmesini sağlar. Alternatif olarak pasaporta bir USB C şarj cihazı bağlayabilir ve dizüstü bilgisayarı şarj edebilirsiniz. ATEN UH3234 'nin 60W'a kadar pasaport sağladığını ancak 12 veya 13 inçlik bir MacBook veya MacBook Pro ve muhtemelen yeni MacBook Air için iyi olacak güç sağladığını söylüyor.

Test, 2017 13 inç MacBook Pro ve bir Microsoft Surface Go kullanılarak yapıldı. USB'ye takma Hem Windows hem de Mac OS'de bir flash sürücü iyi çalıştı. Sürücü, yuvadaki üç USB A bağlantı noktasının hepsinde kullanılabilir. Dock'un sağındaki USB A bağlantı noktası, iPhone XS Max cihazını kolayca şarj etmeyi ve şarj etmeyi destekler. Ethernet, SD kart ve ses bağlantı noktaları beklendiği gibi çalıştı. Son olarak, hem HDMI hem de VGA kullanan bir monitöre bağlanmak beklendiği gibi çalıştı. Windows iki 1080p ekranı çalıştırabilirken MacBook'un yalnızca 4K ekran çalıştırabileceğini unutmayın.

UH3234 aslında çok iyi görünüyor ve hissediyor. Muhtemelen kullandığım en çekici rıhtım. Kama şekli, dizüstü bilgisayarın arkadan ve yazıdan kolayca erişilebilen bağlantı noktalarıyla kullanımını kolaylaştırır. Ancak, yükseltilmiş tuş takımı yalnızca kapak açıkken ve kapaklı modda olmadığında kullanışlıdır. Ayrıca kapak açıkken iskelenin arkasına erişmeyi de zor buldum.

Başka bir kaygı, bir USB-C aygıtını desteklemeyen USB-C bağlantı noktasından geçmek dışında cihazın USB C bağlantı noktalarının olmamasıdır. Dolayısıyla, 12 inç MacBook veya Surface Go gibi yalnızca bir tane kullanılabilir USB-C bağlantı noktanız varsa, bir USB-C aygıtına bağlanma özelliğini kaybedersiniz. 175 $ 'dan UH3234 USB-C bağlantı birimlerinin fiyat tarafındadır. 100 ABD Dolarının altında isminde çok sayıda isimsiz marka var ancak saygın markalı rıhtım fiyatları karşılaştırılabilir. Bunlar sadece küçük sorunlardır ve rıhtım hala harika görünüyor ve mükemmel çalışıyor.

MyMac Review Rating 10 üzerinden 8 puandır. İşlevsel ve çok çekici, USB C donanımlı dizüstü bilgisayarınıza mükemmel bir katkı sağlar. İskeledeki bir USB C bağlantı noktası ve biraz daha düşük bir fiyat, derecelendirmeyi iyileştirir.


Source link